UKW z tytułem Tutorskiej Inspiracji Roku

Podczas IX Międzynarodowym Kongresie Tutoringu, który odbywał się dniach 23-24 września we Wrocławiu, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy został wyróżniony tytułem Tutorskiej Inspiracji Roku 2021/2022. Doceniony został pomysł i realizacja procesów tutorskich ze studentami z niepełnosprawnościami.

Nauczyciele akademiccy - Tutorzy pracują ze studentami w ramach dofinansowanego ze środków europejskich projektu Uniwersytet Równych Szans, którego celem jest między innymi poprawa dostępności uczelni dla osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności.

W roku akademicki 2022/2023 programy indywidualnej pracy tutorskiej ze studentami z niepełnosprawnościami będą realizowane po raz trzeci.

Niebieski dyplom w brązowej ramce zawierający informacje o przyznanym tytule oraz podpisy organizatorów Kongresu