Stypendia w roku akademickim 2022/2023

Dział Rekrutacji i Spraw Studenckich informuje, że w roku akademickim 2022/2023 logowanie na wszystkie typy stypendiów (rektora dla najlepszych studentów, socjalne, dla osób niepełnosprawnych) będzie odbywało się drogą elektroniczną w systemie USOSweb na stronie usosweb.ukw.edu.pl w dniach 20 października -26 października 2022 r.

Filmik instruktażowy dot. wymaganych dokumentów na fanpage'u Samorządu Studenckiego UKW. Wydrukowane wnioski (dokumenty załączamy do systemu) należy złożyć w terminie 20 października - 27 października 2022 r. w:

• Dziale ds. Osób z Niepełnosprawnościami (ul. Chodkiewicza 30, Budynek E, pokój 013 poziom -1) - stypendium dla osób niepełnosprawnych,
  • Dziale Rekrutacji i Spraw Studenckich (ul. Łużycka 21, Dom Studenta nr 2 "Atomek", pokój 1) - stypendium socjalne, stypendium rektora dla najlepszych studentów, stypendium dla najlepszych doktorantów.