Zapraszamy na wystawę Piękno natury

Zapraszamy na wystawę: PIĘKNO NATURY zorganizowaną przez członków Koła Naukowego Przyrodników Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.
Wystawa jest prezentowana w gościnnym gmachu Biblioteki Głównej UKW, przy ul. Chodkiewicza 30 od 15 stycznia do 26 lutego 2010 r.
Przy okazji zapraszamy wszystkich odwiedzających wystawę do zagłosowania na najlepszą pracę.
Zapraszamy!

O wystawie: PIĘKNO NATURY

Fotografia jest doskonałym przykładem wyrażania siebie. Chęć utrwalenia przyrody- pięknej, lecz często niezauważanej -  wskazuje na wrażliwość i głęboką więź z naturą.
Nie zależało nam na pełnych kadrach…ale na pobudzeniu Państwa zmysłów
i wzbudzeniu emocji.
Wystawa została zorganizowana z myślą o osobach, które otwierają oczy na świat,
sięgają po lepszy aparat, a czasem gorszy,  po to by zatrzymać czas i cieszyć się pięknem chwili.
Są nimi studenci, absolwenci oraz pracownicy Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego

Życząc miłych wrażeń estetycznych
organizatorzy:
Koło Naukowe Przyrodników Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego

Głosowanie na najlepsze prace!

Zachęcamy do oddawania głosów na prace, które wzbudziły najwięcej emocji!

Regulamin konkursu:

• Prosimy o oddanie trzech głosów (I, II, III miejsce)
  • Jednorazowe wypełnienie i wrzucenie formularza do „urny” .
  • Podanie imienia i nazwiska, a także kontaktu (e-maila).

Na podstawie głosów zostanie sporządzony ranking prac, autorzy najlepszych zostaną nagrodzeni upominkami, również wśród głosujących rozlosujemy nagrody!

Wyniki konkursu będą ogłoszone 28 lutego 2010 r. na stronie internetowej www.knp.ukw.edu.pl

W galerii kilka z prezentowanych na wystawie prac.