Konferencja Przyszłość Kwalifikacji w Sektorze NUB

Informacja na temat konferencji, data: 25.10.2022; lokalizacja: Urząd Wojewódzki

Sektorowa Rada ds. Kompetencji Nowoczesne Usługi Biznesowe zaprasza na konferencje pt.: "Przyszłość Kwalifikacji w Sektorze NUB".

Celem konferencji jest dyskusja wokół kompetencji jutra w sektorze NUB, a także odpowiedź na pytania, jakie kompetencje będą potrzebne w sektorze za 10-15 lat oraz jak je kształtować na potrzeby sektora we współpracy z jednostkami edukacji formalnej. W jaki sposób rozwiązania państwowe w kształtowaniu polityki uczenia się przez całe życie mogą wesprzeć te procesy i z jakich środków mogą skorzystać przedsiębiorcy oraz jednostki edukacyjne, aby dokonać zmian w kształceniu pod potrzeby sektora NUB. Konferencja jest jednocześnie zwieńczeniem dotychczasowej działalności Sektorowej Rady ds. Kompetencji.

Adresaci konferencji:

• Przedstawiciele instytucji odpowiedzialnych za edukację w regionach (wydziały oświaty w urzędach marszałkowskich, urzędach miasta),

• przedstawiciele organów prowadzących szkoły,

• przedstawiciele instytucji rynku pracy,

• przedstawiciele oświaty i szkolnictwa wyższego (dyrektorzy i nauczyciele szkół ponadpodstawowych, rektorzy, dziekani szkół wyższych),

• przedstawiciele agencji rozwoju regionalnego, specjalnych stref ekonomicznych,

• przedstawiciele firm sektora NUB.

Zgłoszenia do 14.10.2022 na adres e-mail: mbanaszak@ukw.edu.pl