Zapraszamy na Targi Pracy OFFERTY (20-21 października 2022 r.)

Baner zapraszający na Targi Pracy

Biuro Karier UKW w imieniu Porozumienia Bydgoskich Biur Karier zaprasza serdecznie wszystkich studentów i absolwentów na największe Targi Pracy w regionie, które odbędą się w dniach 20-21 października 2022 roku.

Tegoroczna, 15 edycja Targów OFFERTY odbędzie się w formie hybrydowej:

• 20 października 2022 r. stacjonarnie w godz. 11:00 - 16:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej Immobile Łuczniczka przy ul. Toruńskiej 59 w Bydgoszczy;
  • 21 października 2022 r. zdalnie poprzez stronę: offerty.byd.pl.

Targi Pracy do doskonała okazja nawiązania bezpośrednich relacji z potencjalnymi pracodawcami, znalezienia ciekawej oferty pracy, stażu lub praktyk.

Ponad 100 pracodawców, strefa ekspercka, możliwość skonsultowania swojego CV, darmowy makijaż, biznesowe zdjęcie do CV, testy badające kompetencje, ciekawe rozmowy, wybitni prelegenci, a przede wszystkim możliwość porozmawiania bezpośrednio z potencjalnym pracodawcą – to wszystko czeka na Was już 20 października.

Szczegóły na stronie: www.offerty.byd.pl