Welcome week dla zagranicznych studentów programu Erasmus+ za nami

Welcome week dla zagranicznych studentów programu Erasmus+ za nami. Studenci zwiedzili Bydgoszcz oraz Toruń, brali udział w warsztatach językowych i kulturowych, sprawdzili swoją wiedzę na temat Polski uczestnicząc w tzw. pub quiz.  Mamy nadzieję, że dobrze się bawili, a dzięki zdobytej wiedzy ich pobyt w Polsce będzie przyjemniejszy. Do opieki nad studentami programu Erasmus+ zgłosiło się wielu wspaniałych studentów UKW, których zadaniem jest pomoc w kwestiach formalnych i organizacja czasu wolnego.

W tym semestrze gościmy studentów z Azerbejdżanu, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch i Turcji.

Powitanie studentów zagranicznych w murach uczelni jest okazją do kolejnej odsłony kampanii promocyjnej w ramach programu Welcome to Poland (2020). Dinesh Prasad, student z partnerskiej uczelni w Malezji, studiował na Wydziale Nauk Biologicznych UKW w ramach Programu Erasmus+ Kraje Partnerskie (KA107). W spocie opowiada o możliwościach jakie otworzył przed nim program Erasmus+. Docenia indywidualne podejście do studentów oraz praktyczną stronę studiowania.

Spoty powstały dzięki dofinansowaniu  NAWA Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej.

Filmik na kanale YouTube UKW: