Zbigniew Wodecki zdjęcie artysty njavascript:submitZapiszRekordPowrot();a czarnym tle Zbigniew Wodecki zdjęcie artysty njavascript:submitZapiszRekordPowrot();a czarnym tle

Koncert półfinałowy II edycji Konkursu Wokalnego im. Zbigniewa Wodeckiego „Sobą być"

Zapraszamy Państwa na koncert półfinałowy II edycji Konkursu Wokalnego im. Zbigniewa Wodeckiego „Sobą być".

Wydarzenie odbędzie się 4 listopada (piątek) 2022 roku o godz. 17.00 w sali koncertowej Collegium Copernicanym UKW (ul. Kopernika 1 w Bydgoszczy). Wstęp wolny!

Konkurs to niezwykłe wydarzenie muzyczne organizowane przez Wydział Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Fundację im. Zbigniewa Wodeckiego oraz Fabrykę Lloyda w Bydgoszczy. Soliści oraz duety zmierzą się muzycznie w repertuarze niezapomnianego artysty - Zbigniewa Wodeckiego, wirtuoza muzyki, piosenkarza, multiinstrumentalisty, kompozytora i aranżera. Pierwsza edycja konkursu cieszyła się wielkim zainteresowaniem uczestników z całej Polski.

Więcej informacji: sobabyc.ukw.edu.pl

Koncert Finałowy II Konkursu Wokalnego im. Zbigniewa Wodeckiego z udziałem sześciorga finalistów, wyłonionych z koncertu półfinałowego odbędzie się w sobotę, 5 listopada 2022 r. w Fabryce Lloyda w Bydgoszczy. Zapraszamy!

Zakup biletów: kupbilecik.pl