aula Wydziału Nauk o Polityce i Administracji, kilkudziesięciu uczestników inauguracji stoi gremialnie pozując do zdjęć aula Wydziału Nauk o Polityce i Administracji, kilkudziesięciu uczestników inauguracji stoi gremialnie pozując do zdjęć

Inauguracja Kujawsko-Pomorskiej Ligi Debat na Wydziale Nauk o Polityce i Administracji UKW

9 listopada 2022 roku w Auli Wydziału Nauk o Polityce i Administracji UKW w Bydgoszczy odbyła się inauguracja Kujawsko-Pomorskiej Ligi Debat.

Na początku wydarzenia przemówienie wygłosił JM Rektor Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, prof. dr hab. Jacek Woźny. Uczestnicy inauguracji mieli też okazję wysłuchać wykładu pt. „W poszukiwaniu złotego runa we współczesnym świecie — czyli między innymi o komunikacji, dialogu i relacjach”, który przedstawiła Prodziekan ds. Kształcenia na Wydziale Pedagogiki, dr Elżbieta Okońska. Podczas spotkania dokonano również losowania grup oraz prezentacji partnerów wydarzenia i szkół biorących udział w projekcie.

Inaugurację uświetnił występ Juliana Prusa, studenta Wydziału Edukacji Muzycznej UKW.

Partnerami Kujawsko-Pomorskiej Ligi Debat w skali województwa są:

• Urząd Wojewódzki,
  • Urząd Marszałkowski,
  • Sejmik Województwa,
  • Urząd Miasta Bydgoszczy i Torunia,
  • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy,
  • Politechnika Bydgoska Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy,
  • Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.

I runda Kujawsko-Pomorskiej Ligi Debat odbędzie się 23 listopada na Wydziale Nauk o Polityce i Administracji UKW, II runda odbędzie się w styczniu 2023 roku na Wydziale Pedagogiki UKW.

Galeria zdjęć: ukw.edu.pl