Zmiany w funkcjonowaniu uczelni w związku z wprowadzeniem oszczędności Zmiany w funkcjonowaniu uczelni w związku z wprowadzeniem oszczędności

Zmiany w funkcjonowaniu uczelni w związku z wprowadzeniem oszczędności

W związku z koniecznością osiągnięcia w grudniu 2022 r. oraz w roku 2023 celów w zakresie zmniejszenia zużycia energii elektrycznej określonych w ustawie z dnia 7 października 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców energii elektrycznej w 2023 roku w związku z sytuacją na rynku energii elektrycznej w okresie od 1 grudnia 2022 r. do 15 stycznia 2023 r. zajęcia dydaktyczne prowadzone będą w systemie zdalnym. W tym czasie ograniczone zostaną także godziny funkcjonowania biblioteki, a administracja uczelniana dostępna będzie stacjonarnie we wtorki i środy. Szczegóły związane z nowym sposobem funkcjonowania uczelni określone zostaną w najbliższych dniach w zarządzeniu Rektora UKW.

Kolegium Rektorskie UKW