Q&A z historykiem – nowy cykl filmowy

Wydział Historyczny Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy przygotował cykl filmów „Q&A z historykiem”. Będą w nim prezentowani pracownicy Wydziału – od strony naukowej, jak i prywatnej.

Wydział Historyczny UKW zaprasza w podróż, która pozwoli poznać lepiej naszych historyków, zobaczyć co lubią, czym się interesują, a także jak spędzają czas poza murami uczelni. Odpowiedzą także na kluczowe pytanie, dlaczego to właśnie historia stała się ich pasją.

Zapraszamy w każdą środę i piątek na kanał Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego na YouTube na kolejną odsłonę cyklu "Q&A z historykiem". Filmy będą publikowane o godz. 12.

Cykl został zrealizowany przy współpracy Instytutu Komunikacji Społecznej i Mediów.

Zapowiedź "Q&A z historykiem"

Rozmowa z dr. Moniką Opiołą-Cegiełką

Rozmowa z prof. dr. hab. Dariuszem Dąbrowskim