Welcome to Poland: Martin Mamy - student z Gwinei opowiada o UKW

Zapraszamy do objerzenia kolejnego z serii spotów promocyjnych skierowanych do kandydatów na studia z zagranicy. Bohaterem filmu jest Martin Mamy – student z Gwinei, który po pobycie na UKW w ramach wymiany międzynarodowej zdecydował się zostać w Bydgoszczy na stałe. Absolwent informatyki  opowiada  o studiach na UKW, pracy w Atos i o naszym mieście.

Spoty powstały w ramach projektu Welcome Centre Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego ogniwem rozwoju internacjonalizacji realizowanego przez Biuro Współpracy Międzynarodowej UKW. Będą wykorzystywane podczas kampanii promocyjnej zaplanowanej na wiosnę i lato 2023 roku.

Projekt finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach programu Welcome to Poland (2020).

Film na kanale YouTube: