Dołącz do zespołu Radia Uniwersytet!

Hej! Drogi Studencie -  czy wiesz, że nasza uczelnia ma własne Radio Uniwersyteckie? Nasi Radiowcy są tam od poniedziałku do piątku i każdego dnia przygotowują dla Ciebie coś wyjątkowego!

Radio Uniwersytet jest w 100% samodzielną jednostką. To MY decydujemy o tematyce prowadzonych audycji czy podcastów. Prowadzimy audycje zarówno o plotkach, polityce, recenzjach filmowych oraz muzycznych, jak i o największych zbrodniach świata czy najstraszniejszych horrorach.

Jako członek Radia masz dostęp do nowoczesnego sprzętu przeznaczonego do pracy i Twoich zainteresowań. Jeśli będziesz potrzebował jakiejkolwiek pomocy, znajdzie się tu dużo osób, które podadzą Ci pomocną dłoń. Radio to nie tylko miejsce naszej pracy, to także strefa odpoczynku i przestrzeń do wyrażania siebie.

Na co czekasz? Dołącz do nas już dziś! Słuchaj nas codziennie od poniedziałku do piątku na radiouniwersytet.pl!

Po więcej informacji zapraszamy na stronę na Instagramie.