Młoda uśmiechnięta kobieta siedzi na wózku inwalidzkim, stolik, laptop, w tle ludzie Młoda uśmiechnięta kobieta siedzi na wózku inwalidzkim, stolik, laptop, w tle ludzie

Obowiązkowe spotkanie informacyjne dla studentów niepełnosprawnych I roku

24 stycznia br. (wtorek) o godz. 17:30 w Bibliotece Głównej UKW w Auli A (2.40AB, ul. Karola Szymanowskiego 3, I piętro) odbędzie się spotkanie informacyjne dla studentów niepełnosprawnych I roku z pracownikami Działu ds. Osób z Niepełnosprawnościami, psychologiem oraz przedstawicielami Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych UKW.

Obecność na spotkaniu jest obligatoryjna, ponieważ omawiane będą sprawy dotyczące organizacji pracy w obecnym roku akademickim 2022/2023, ze szczególnym uwzględnieniem semestru letniego. Przewidujemy również czas na Państwa pytania i dyskusję na zakończenie spotkania.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu.