Praca w Dziale Księgowości Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy Praca w Dziale Księgowości Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

Praca w Dziale Księgowości Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

Dział Księgowości Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zatrudni pracownika na umowę o pracę na pełen etat.

Zakres zadań:

  • przyjmowanie, kontrola oraz dekretowanie dokumentów księgowych;
  • księgowanie, rozliczanie należności i wpłat za studia oraz innych wpłat studentów;
  • naliczanie odsetek od nieterminowych wpłat i sporządzanie wezwań do zapłaty;
  • wystawianie faktur i zaświadczeń;
  • bieżące monitorowanie, analizowanie zapisów księgowych, uzgadnianie rozrachunków indywidualnych kont księgowych studentów;
  • sporządzanie i przygotowywanie miesięcznych, rocznych zestawień na potrzeby sprawozdań, deklaracji VAT.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (dużym atutem będzie kierunek ekonomiczny);
  • znajomość zasad rachunkowości, ewidencji księgowej, przepisów prawa podatkowego;
  • obsługa programów MS Office (w tym Excel);
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • pracowitość, sumienność i skrupulatność;
  • dyspozycyjność;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziana znajomość programu USOS; SIMPLE.

Prosimy o składanie ofert przez Kancelarię UKW do Działu Księgowości na adres:
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego 85-064 Bydgoszcz ul. Chodkiewicza 30 z dopiskiem „Oferta pracy – Dział Księgowości” lub na adres e-mail: dk@ukw.edu.pl do dnia 29.01.2023 r.