Flaga Wielkiej Brytanii powiewająca na maszcie Flaga Wielkiej Brytanii powiewająca na maszcie

Zdobądź certyfikat językowy TOEIC® z języka angielskiego

Studium Języków Obcych i Tłumaczeń UKW po raz kolejny zaprasza osoby zainteresowane uzyskaniem certyfikatu językowego TOEIC® z języka angielskiego do rejestracji na sesję egzaminacyjną, która odbędzie się na naszej uczelni 23 marca 2023 o godz. 10:00.

Koszt egzaminu dla studentów UKW to 366zł (szczegóły dotyczące płatności tj. nr konta oraz termin podane zostaną w osobnej wiadomości mailowej zarejestrowanym uczestnikom).

Zapisy odbywają się wyłącznie za pośrednictwem załączonego formularza.

Rejestracja trwa do 19 lutego 2023. Ilość miejsc ograniczona z uwagi na wymogi proceduralne. Decyduje kolejność zgłoszeń.

TOEIC® Listening and Reading   - to obecnie jeden z najczęściej zdawanych egzaminów z języka angielskiego, który:

• został stworzony na życzenie firm i pracodawców i odpowiada na ich potrzeby weryfikacji i certyfikacji zaawansowania z języka angielskiego,
  • każdego roku zdaje prawie 7 000 000 kandydatów,
  • jest uznawany przez ponad 14 000 globalnych firm i korporacji,
  • skupia się na praktycznej stronie znajomości języka,
  • pozwala na otrzymanie wyników w ciągu 10 dni roboczych,
  • jest ekwiwalentem zaliczenia egzaminu z lektoratu w przypadku uzyskania co najmniej 700 pkt,
  • zawsze się zdaje - kandydat otrzymuje wynik w postaci punktów na skali 10-990,
  • daje kandydatowi szczegółowy Raport Wyników z interpretacją wyniku punktowego,
  • daje kandydatowi Certyfikat, który jest cennym dodatkiem do CV.

TOEIC® mierzy kompetencje językowe na poziomach od A1 do C1, moduł Listening & Reading egzaminu skupia się na testowaniu rozumienia ze słuchu oraz rozumienia tekstu czytanego i składa się z 200 pytań testowych, podzielonych na dwie sekcje Listening Comprehension (100 pytań) i Reading Comprehension (100 pytań). Wynik egzaminu to liczba punktów na skali 10-990, precyzyjny raport wyników z opisem mocniejszych i słabszych stron kandydata oraz certyfikat w pięciu różnych kolorach, zależnie od wyniku.

Jeżeli chcesz spróbować swoich sił przed egzaminem wejdź na stronę: testujangielski.pl gdzie znajduje się pełen, darmowy test próbny TOEIC Listening & Reading.

Więcej informacji na temat egzaminu znajduje się na stronie: etsglobal.org.