Trójka studentów na tle pomnika Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy Trójka studentów na tle pomnika Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

Konkurs dla absolwentów na najlepszą pracę dyplomową o bydgoskiej tematyce

Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski ogłasza konkurs na najlepszą pracę dyplomową (licencjacką, inżynierską, magisterską, doktorską) o Bydgoszczy. Jeśli Twoja praca porusza problematykę związaną z Bydgoszczą i współgra z aktualnymi potrzebami miasta, zgłoś ją na konkurs. Na autorów najlepszych prac (i ich promotorów) czekają nagrody pieniężne.

Urząd Miasta Bydgoszczy czeka na prace dyplomowe, które zostały obronione w roku akademickim 2021/2022 (dla potrzeb konkursu przyjęto, że to okres od 1 października 2021 do 31 grudnia 2022 roku). Muszą one dotyczyć problematyki związanej z naszym miastem, w szczególności: promocji, gospodarki lokalnej, kultury i sztuki, tradycji i tożsamości miasta, turystyki, sportu, oświaty, gospodarki przestrzennej, architektury, ochrony środowiska, ochrony zdrowia, transportu oraz innych dyscyplin i obszarów ważnych dla rozwoju miasta.

Szczegółowy regulamin i karta zgłoszeniowa znajdują się na stronie Urzędu Miasta Bydgoszczy.