Drzewo z korzeniami w złączonych dłoniach. Całość na zielonym tle Drzewo z korzeniami w złączonych dłoniach. Całość na zielonym tle

Wyniki II etapu Olimpiady Wiedzy Biologicznej i Ekologicznej

Poznaliśmy wyniki II etapu Olimpiady Wiedzy Biologicznej i Ekologicznej organizowanej przez Wydział Nauk Biologicznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Nagrodę Rektora Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego otrzymała Gabriela Maciaszek za plakat pt. „Czy wilk jest gatunkiem konfliktowym w Polsce?”

Nagrodę Uczestników, zdobywając największą liczbę głosów w głosowaniu Uczestników, zdobyła Wiktoria Kijak za plakat pt. „Endometrioza”.

Nagrodę Nauczycieli, zdobywając największą liczbę głosów w głosowaniu Opiekunów Merytorycznych, zdobyły 2 osoby ex aequo: Agata Badźmirowska za plakat pt. „Król puszczy jest tylko jeden…” oraz Paweł Jarzembecki za plakat pt. Świat przeciwciał (immunoglobuliny)”.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy ich do III etapu Olimpiady. A zwycięskie plakaty można obejrzeć w galerii

Więcej informacji można znaleźć na stronie Olimpiady Wiedzy Biologicznej i Ekologicznej.

III, finałowy etap Olimpiady odbędzie się 25 kwietnia 2023 w Golubiu-Dobrzyniu.