II Seminarium Naukowe - Dzień Logopedy

Zapraszamy na II Seminarium Naukowe z okazji Europejskiego Dnia Logopedy organizowane przez Zakład Pedagogiki Specjalnej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Fundację Akademickie Centrum Pomocy Logopedycznej. Tematyka poruszana podczas Seminarium dotyczyć będzie zagadnień z obszaru logopedii.

Seminarium  odbędzie się dnia 5 marca 2010 roku (piątek), w godzinach 9.30-15.00, w sali audytoryjnej Aula Atrium Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, przy ul. Chodkiewicza 30 (budynek główny).

Tematyka Seminarium skierowana jest do logopedów, pedagogów, pedagogów specjalnych oraz osób zainteresowanych obszarem logopedii. Proponowaną problematyką pragniemy także zainteresować rodziców dzieci zakwalifikowanych do terapii logopedycznej oraz osoby dorosłe, które mają zaburzenia mowy.  Seminarium będzie miało charakter warsztatowo-wykładowy.

Zaproszenie i program w załączniku oraz na stronie: www.acpl.twip.pl