Głosuj na obiekty UKW nominowane w Plebiscycie Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku!

Trzy zmodernizowane budynki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, będące siedzibą: Wydziału Fizyki i Instytutu Matematyki, Wydziału Psychologii oraz Wydziału Językoznawstwa, otrzymały nominację w Konkursie Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku.

Celem Konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych ukończonych w danym roku wyróżniających się szczególnymi walorami. Ideą Konkursu jest propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocja modernizacji, przebudowy i rozbudowy obiektów i urządzeń dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych.

• Budynek Wydziału Fizyki i Instytutu Matematyki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego ul. Powstańców Wielkopolskich 2 w Bydgoszczy

Zabytkowy budynek z czerwonej cegły, Wydział Fizyki i Instytut Matematyki

• Budynek Wydziału Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego ul. Staffa 1 w Bydgoszczy

Nowoczesny budynek z elementami szkła na Wydziale Psychologii

• Budynek Wydziału Językoznawstwa Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego ul. Chodkiewicza 30 w Bydgoszczy

Ceglany budynek Wydziału Językoznawstwa

Liczba oddanych głosów będzie aktualizowana o pełnych godzinach. Głosy można oddawać raz na 24 h z jednego adresu IP w każdym województwie. Głosowanie potrwa do 12 maja do godz. 12:00 i jest całkowicie bezpłatne. Zachęcamy do głosowania!