Spotkanie informacyjne dotyczące zasad występowania o realizację projektu badawczego w ramach konkursów organizowanych przez NCN

Szanowni Państwo,

w imieniu prof. dra hab. Jarosława Burczyka - Prorektora ds. Nauki zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące zasad występowania o realizację projektu badawczego w ramach konkursów organizowanych przez Narodowe Centrum Nauki.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 08.05.2023 r. o godzinie 10.00 w Auli Atrium (budynek główny UKW, ul. Chodkiewicza 30). Gośćmi specjalnymi będą: dr hab. Jakub Lipski, prof. uczelni i dr Dawid Mikulski, których projekty otrzymały finansowanie NCN oraz dr hab. Helena Ostrowicka, prof. uczelni - członkini zespołu oceniającego wnioski w konkursach NCN.

W związku z trwającym naborem w ramach konkursów: OPUS 25, PRELUDIUM 22 i MINIATURA 7, chcielibyśmy zachęcić Państwa do składania wniosków. Podczas spotkania postaramy się przybliżyć Państwu jak zaplanować napisanie projektu zarówno pod względem merytorycznym jak i formalno-rachunkowym.

Linki do Agendy spotkania oraz Informatorów dotyczących konkursów: OPUS 25, PRELUDIUM 22 oraz MINIATURA 7, przygotowanych przez zespół projektowy Działu Nauki: