Nagroda dla doktorantki z UKW

W dniach 13-14 kwietnia 2023 roku mgr. inż. Dorota Kannenberg-Leszczyńska, wygłosiła referat: „Insercje chloroplastowe w genomach jądrowych roślin”, za który otrzymała nagrodę. Doktorantka Szkoły Doktorskiej UKW z Wydziału Nauk Biologicznych (promotor: prof. J. Burczyk, promotor pomocniczy: dr B. Ulaszewski), wzięła udział w VIII Ogólnopolskiej Konferencji Doktorantów Nauk o Życiu BioOpen.

Organizatorem wydarzenia był Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego. Głównym celem konferencji była wymiana doświadczeń naukowych pomiędzy doktorantami wydziałów przyrodniczych i medycznych oraz przedstawicielami innych jednostek naukowych. W tym roku w konferencji uczestniczyło około 80 osób z Uczelni oraz Państwowych Instytutów Badawczych z Polski oraz Ukrainy.

Serdecznie gratulujemy!

zdj/ftps/1806/DSC_3230.jpg