40. Międzynarodowa Konferencja Polskiego Towarzystwa Fykologicznego: Czas zmian: taksonomia i ekologia glonów w teorii i praktyce

Logotypy organizatorów

W dniach 23-26 maja 2023 r. odbędzie się 40. Międzynarodowa Konferencja Polskiego Towarzystwa Fykologicznego: Czas zmian: taksonomia i ekologia glonów w teorii i praktyce.

Uroczysta inauguracja pierwszego dnia konferencji będzie miała miejsce w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Organizatorem konferencji jest Katedra Mikrobiologii i Immunobiologii Wydziału Nauk Biologicznych UKW oraz Polskie Towarzystwo Fykologiczne.

Projekt konferencji został dofinansowany w ramach programu Ministerstwa Edukacji i Nauki pod nazwą „Doskonała Nauka” w ramach modułu „Wsparcie konferencji naukowych”. Wartość dofinansowania: 236 500,00 PLN, całkowita wartość 296 500,00 PLN.

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem:

• Ministra Edukacji i Nauki
  • Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego
  • Prezydenta Miasta Bydgoszczy
  • Rektora Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
  • Dziekan Wydziału Nauk Biologicznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego

Program konferencji w załączniku, szczegóły konferencji można znaleźć na stronie internetowej phycology.ukw.edu.pl.

logotypy finansowania

Logotypy patronów