Erasmus+ BIP International Banking - Limitations and Possibilities

Erasmus+ Blended Intensive Programme: International Banking - Limitations&Possibilities autorstwa dr Eweliny Idziak z Katedry Ekonomii UKW odnotowuje spektakularne sukcesy na arenie międzynarodowej.

Program został zarejestrowany przez platformę EPALE jako wydarzenie, które ma na celu rozwój specjalistycznej wiedzy i umiejętności z zakresu bankowości międzynarodowej. W inicjatywę zaangażowane są trzy uczelnie partnerskie: University of Western Macedonia w Grecji, Vilnius University of Applied Sciences na Litwie oraz 1 grudnia 1918 University of Alba Iulia w Rumunii.

Oto kilka szczegółowych statystyk dotyczących Programu:

• Program obejmuje 4 kraje.
  • Mamy 88 aktywnych uczestników, którzy aktywnie uczestniczą w programie na platformie MS Teams.
  • 38 korzysta z aktywnego udziału w zajęciach online.
  • W programie uczestników 7 wykładowców, w tym 1 z Polski, 2 z Grecji, 2 z Rumunii oraz 2 z Litwy.
  • Dodatkowo korzystamy z wiedzy i doświadczenia 3 ekspertów zewnętrznych.
  • Program udostępnia 5 spotkań online oraz 5 nagrań wideo.
  • Członkowie zgromadzili i wypracowali 14 folderów pełnych cennych materiałów.
  • Program obejmujący 18 obszarów tematycznych.
  • W trakcie spotkań w MS Teams wykorzystujemy 9 różnych aplikacji.

Więcej informacji na temat programu można znaleźć na stronie Facebooku oraz na stronie internetowej programu internationalbanking.ukw.edu.pl.

W dniach 22-26 maja, odbędzie się oczekiwany workshop!

Ewelina Idziak

LOGO International Banking