Walizka, aparat fotograficzny, paszport, pieniądze, napis erasmus + Walizka, aparat fotograficzny, paszport, pieniądze, napis erasmus +

Biuro Współpracy Międzynarodowej ogłasza rekrutację na mobilności pracowników w ramach programu Erasmus+ KA103 (kraje programu) w roku akademickim 2023/24:

• dydaktyczne (min. 8 godzin zajęć, do 5 dni roboczych)
  • dydaktyczno-szkoleniowe (min. 4 godziny zajęć dydaktycznych i część szkoleniowa; do 5 dni roboczych)
  • szkoleniowe (do 5 dni roboczych)
  • dydaktyczne: przyjazdy pracowników z zagranicznych przedsiębiorstw  (do 5 dni roboczych) Uwaga: aplikuje pracownik UKW!

Dokumenty zgłoszeniowe należy składać do 14 lipca 2023 roku.

Wymagane dokumenty:

1. Formularz zgłoszeniowy online dostępny pod adresem:
  1. Mobility agreement - wzory dostępne pod adresem: erasmus.ukw.edu.pl
  • mobility agreement (KA103_StaffMobilityAgreement_training) w przypadku wyjazdu szkoleniowego
  • mobility agreement (KA103_StaffMobilityAgreement_teaching) w przypadku wyjazdu dydaktycznego lub dydaktyczno-szkoleniowego

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić, wysłać online wraz z załączonym Mobility agreement (podpisanym przez siebie, przełożonego - Dziekana lub Dyrektora Instytutu i przedstawiciela instytucji przyjmującej).

Następnie wydrukowany i podpisany wniosek wraz z Mobility agreement należy dostarczyć do Biura Współpracy Międzynarodowej do 14.07.2023 r.

Lista uczelni partnerskich: erasmus.ukw.edu.pl

Należy samodzielnie nawiązać kontakt z instytucją partnerską (kontakt przez biuro obsługujące programu Erasmus+ lub bezpośrednio z właściwym wydziałem).

Mobilności powinny być zrealizowane w okresie od 01.10.2023 r. do 30.09.2024 r.

Informacji udziela: Aleksandra Koperska-Kowalczyk, akoperska@ukw.edu.pl, tel.: 52 3419 123.
Zapraszamy do aplikowania!
Biuro Współpracy Międzynarodowej UKW