Dodatkowa i uzupełniająca rekrutacja na studia stacjonarne na UKW!

Czworo uśmiechniętych studentów, w tle dymka z napisem UKW - miejsce dla ludzi z pasją

Publikujemy listę kierunków studiów I stopnia, jednolitych magisterskich oraz II stopnia, na które zostaną ogłoszone dodatkowe i przedłużone nabory. Rejestracja ruszy 21 sierpnia.

Co musisz zrobić, by studiować na UKW? Rady w sześciu krokach:

1. Załóż konto w naszym systemie rekrutacyjnym, jeśli nie zrobiłeś tego w I etapie rekrutacji -> irka.ukw.edu.pl
    Zapoznaj się z informacjami: co, gdzie, jak?
  2. Przeczytaj harmonogram rekrutacji.
  3. Wpisz w swoim koncie wyniki z egzaminu maturalnego oraz inne wymagane dane. Jeśli ukończyłaś/eś już studia I stopnia i aplikujesz na studia magisterskie, zamiast wyników z matury, wpisz swoją średnią ze studiów I stopnia.
  4. Wybierz kierunek studiów (możesz wybrać więcej niż jeden, jednak za każdy musisz uiścić opłatę rekrutacyjną na indywidualne konto kandydata).
  5. Pamiętaj, że na większość kierunków nie obowiązują Cię egzaminy wstępne. Egzamin wstępny, zgodnie z uchwałą rekrutacyjną, przeprowadzany jest wyłącznie na kilku kierunkach
  6. Z pozytywnym nastawieniem czekaj na wyniki, a następnie dostarcz dokumenty (informacja o miejscu i terminach będzie widoczna na Twoim koncie).

Zapoznaj się z podstawami prawnymi rekrutacji: www.rekrutacja.ukw.edu.pl

Studia pierwszego stopnia

Rekrutacja uzupełniająca

Rekrutacja przedłużona

Studia jednolite magisterskie - rekrutacja uzupełniająca

Studia drugiego stopnia

Rekrutacja uzupełniająca

Rekrutacja przedłużona

Przedłużona i uzupełniająca rekrutacja trwa do 17 września. Tego dnia zakończy się również rejestracja na studia niestacjonarne.

Masz pytanie? Zachęcamy do kontaktu!

Dział Rekrutacji i Spraw Studenckich
ul. Łużycka 24 (Dom Studenta nr 2 Romek)
pon. - pt. w godzinach od 09.00 do 13.00.

Kontakt:

UKW – miejsce dla ludzi z pasją!