Wystartuj w Enea Cycling Challenge razem z UKW

Po kilkuletniej przerwie do kalendarza bydgoskich imprez powraca wyścig kolarski Enea Cycling Challenge. 27 sierpnia rowerzyści będą rywalizować na Trasie Uniwersyteckiej. Partnerem zawodów jest Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

Enea Cycling Challenge jest największym wyścigiem kolarskim odbywającym się w Bydgoszczy. Jest on skierowany nie tylko do profesjonalistów, ale też amatorów, którzy chcą posmakować sportowej rywalizacji. Strefa startowa zostanie zlokalizowana na terenie UKW, przy Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego.

UKW jest partnerem tego wydarzenia i chcemy wystawić naszą reprezentację w tym wyścigu. Zapraszamy studentów, absolwentów i pracowników do przesyłania zgłoszeń. Mamy przygotowanych 10 bezpłatnych zestawów startowych. Zawodników, którzy chcą wystartować w barwach Uniwersytetu prosimy o przesyłanie zgłoszeń, z krótkim opisem swoich aspiracji, na adres e-mail promocja@ukw.edu.pl. Na zgłoszenia czekamy do 17 sierpnia br.