Praca w Dziale Promocji i Komunikacji UKW

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego poszukuje referenta w Dziale Promocji i Komunikacji.

Oferujemy:

  • pracę w prestiżowym miejscu,
  • zatrudnienie od 1.10.2023 na umowę o zastępstwo,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stałe godziny pracy,
  • świadczenia socjalne.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunki studiów związane z marketingiem, komunikacją społeczną i PR,
  • lekkie pióro i umiejętność redagowania tekstów zgodnie z zasadami poprawności językowej w j. polskim,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • umiejętność występowania publicznego.

Mile widziane:

  • praktyczna znajomość SEO, SEM, Google Analitycs, Google Ads,
  • nagrywanie i montaż filmów, przygotowywanych do publikacji na YouTube,
  • doświadczeniu w administrowaniu stronami internetowymi.

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie strategii promocji Uniwersytetu,
  • administrowanie stronami internetowymi,
  • uczestnictwo w targach edukacyjnych i prezentacja oferty dydaktycznej,
  • koordynacja magazynu gadżetów, realizacja zamówień publicznych w tym zakresie,
  • inne obowiązki wynikające z doświadczenia i umiejętności kandydata.

CV wraz z listem motywacyjnym i klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji prosimy o przesyłanie na adres e-mail rzecznik@ukw.edu.pl do 23 sierpnia br.