32. Międzynarodowy Półmaraton Signify z udziałem pracowników UKW

W minioną niedzielę w Pile odbył się 32. Międzynarodowy Półmaraton Signify. Na starcie zawodów stanęło 1406 biegaczy z jedenastu krajów rywalizujących w różnych kategoriach biegowych i wiekowych, w tym w kategoriach akademickich.

W półmaratonie wystartowali również przedstawiciele Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. W klasyfikacji generalnej reprezentacja naszej uczelni w składzie: Katarzyna Mrotek (Biblioteka UKW), Dawid Szatten (Wydział Nauk Geograficznych) oraz Sławomir Łaniecki (Biblioteka UKW) wywalczyła III miejsce w kategorii Drużyn Szkół Wyższych. Indywidualnie na podium stanęła również Katarzyna Mrotek, zajmując II miejsce wśród kobiet w kategorii Nauczyciele Akademiccy.

Stoją na drugim stopniu podium trzymając flagę UKW, dr Dawid Szatten, Katarzyna Mrotek, dr Słamowir Łaniecki