Najlepsza praca doktorska dr inż. Małgorzaty Mazur z Katedry Botaniki UKW

Ogłoszone zostały wyniki dwunastej edycji (2009) konkursu na najlepszą pracę doktorską i magisterską przygotowaną z zastosowaniem programów STATISTICA i STATISTICA Data Miner, organizowanego przez StatSoft Polska pod patronatem Polskiego Towarzystwa Statystycznego.

W kategorii prac doktorskich Komisja Konkursowa przyznała dwie równorzędne główne nagrody za prace. Jedną z nich otrzymała dr inż. Małgorzata Mazur, za pracę doktorską pt. Zmienność jałowca fenickiego Juniperus phoenicea L. (Cupressaceae) w ramach zasięgu gatunku, napisaną pod kierunkiem prof. dr hab. Adama Boratyńskiego w Katedrze Botaniki Instytutu Biologii Środowiska, na Wydziale Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.