Do 30 września 2023 r. trwa nabór na Moduł pedagogiczny dla psychologów. Kurs kwalifikacyjny uzupełniający

Moduł jest przeznaczony dla studentów psychologii (na maksymalnie IV roku studiów). Absolwent kursu kwalifikacyjnego będzie posiadał kwalifikacje do pracy nauczyciela psychologa w przedszkolach, szkołach i placówkach systemu oświaty zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 roku w sprawie standardów kształcenia przegotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela.

Moduł obejmuje 360 godzin zajęć (30 godz. ćwiczeń, 225 godz. laboratoriów, 105 godz. wykładów). Rejestracja internetowa:  irka.ukw.edu.pl