Zdjęcie przedstawia mundury żołnierzy Zdjęcie przedstawia mundury żołnierzy

Zgłoś się do 4.edycji projektu "Trenuj z wojskiem - sam i w grupie"

Trwa 4. edycja nieodpłatnego projektu "Trenuj z wojskiem - sam i w grupie".
Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób w wieku 15-65 lat posiadających polskie obywatelstwo.

"Trenuj z wojskiem" to otwarty program szkoleń wojskowych dla każdego chętnego (grupy i ochotnicy indywidualni). Szkolenia odbywają się w soboty, trwają 8 godzin, mają bardzo przystępną formułę i są prowadzone przez wojskowych instruktorów. Uczestnicy poznają podstawowe umiejętności wojskowe i obronne m.in podstawy posługiwania się bronią, walkę wręcz, przetrwanie w trudnych warunkach.

Z żołnierzami 1 Pomorskiej Brygady Logistycznej możecie szkolić się w dwóch terminach: 23.09 i 07.10

Szkolenie prowadzone będzie przez doświadczonych instruktorów, zapewnione jest wojskowe wyżywienie, ubezpieczenie i dobra atomosfera! Całość zakończy się wspólnym ogniskiem oraz wręczeniem certyfikatów uczestnictwa wszystkim szkolonym.

Na szkolenie można się zapisywać w kilkunastu jednostkach w całym kraju. Wystarczy wejść na stronę Ministerstwa Obrony Narodowej lub strony dowództw i jednostek wojskowych - tam znajdują się punkty kontaktowe. Zgłoszenie na szkolenie jest bardzo uproszczone - wystarczy podać imię, nazwisko, wiek i kontakt w dowolny sposób (e-mail, telefon, komunikator,osobiście).

Więcej informacji na stronie oraz lista kontaktowa na stronie: www.gov.pl