zdjęcie listu zdjęcie listu

List gratulacyjny dla JM Rektora z okazji sukcesów medalowych studentów na Uniwersjadzie Letniej Chengdu 2021

Studenci reprezentujący uczelnię podczas Uniwersjady Letniej Chengdu 2021, odnieśli medalowe sukcesy. Z tej okazji Szef Misji Uniwersjadowej Sekretarz Generalny AZS Dariusz Piekut oraz Prezes Zarządu Głównego AZS prof. dr hab. Alojzy Z.Nowak wystosowali list gratulacyjny dla JM Rektora UKW, prof. dr hab. Jacka Woźnego.

Szanowny Panie Rektorze,

Z okazji sukcesów medalowych studentów reprezentujących Pana uczelnię podczas Uniwersjady Leniej Chengdu 2021, pragniemy złożyć najserdeczniejsze gratulacje w imieniu społeczności Akademickiego Związku Sportowego i wyrazić dumę z tego, że mogli oni stać się częścią Akdemickiej Reprezentacji Polski.

Dziękując za wsparcie Pana Rektora oraz za zaangażowanie w rozwój sportu akademickiego, zyczymy kolejnych powodów do domu i satysfakcji związanych z sukcesami studentów-sportowców.

Dariusz Piekut
Szef Misji Uniwersjadowej