Zdjęcie przedstawia Panią siedzącą przed komputerem Zdjęcie przedstawia Panią siedzącą przed komputerem

Rejestracja na zajęcia dla studentów

Od roku akademickiego 2023/2024 wszystkie plany zajęć (na studia stacjonarne i niestacjonarne) są tylko i wyłącznie w USOSweb. Wszyscy studenci (stacjonarni i niestacjonarni) zobowiązani są do rejestracji do grup zajęciowych. Szczegółowe informacje zostały rozesłane drogą elektroniczną na maila w domenie UKW.

Od 28 września 2023r. rozpoczynają się rejestracje na wszystkie zajęcia umieszczone w planie studiów I stopnia, II stopnia i jednolitych magisterskich (stacjonarnych i niestacjonarnych).

I tura

28.09 - 15.10.2023 - zapisy na języki
29.09 - 15.10.2023 - zapisy na zajęcia kierunkowe oraz na zajęcia z wychowania fizycznego

II tura

20.10 - 29.10.2023 - zapisy na języki, zajęcia kierunkowe oraz zajęcia z wychowania fizycznego

Godziny uruchomienia rejestracji dla poszczególnych kierunków widoczne są w systemie USOSweb. (w szczególnych przypadkach terminy uruchomienia rejestracji mogą ulec zmianie).

Plany zajęć w Usoswebie (dla studiów stacjonarnych i niestacjonarnych) zostaną opublikowane do 27 września br.

Plany zajęć na studia niestacjonarne dla I roku opublikowane zostaną do 05.10.2023r. Rejestracje na zajęcia dla I roku studiów niestacjonarnych rozpoczną się 06.10.2023r.

Film instruktażowy oraz informacje dotyczące rejestracji dostępne są na stronie głównej serwisu USOSweb.