Drodzy studenci! Zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Seminarium Kół Naukowych

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXXIX Międzynarodowym Seminarium Kół Naukowych: Koła Naukowe Szkołą Twórczego Działania. Seminarium odbędzie się w dniach 12 - 13 maja 2010 roku, na terenie akademickiego miasteczka Kortowo w Olsztynie.

Seminarium ma charakter interdyscyplinarny, jego celem jest wymiana osiągnięć studenckich kół naukowych działających na uczelniach wyższych w kraju i zagranicą. Mamy nadzieję, że prezentacje naukowych pasji połączone z malowniczością olsztyńskiego campusu i regionu dostarczą niezapomnianych wrażeń i twórczych inspiracji.

Obrady odbywać się będą w następujących sekcjach:

• nauk biologicznych
  • nauk ekonomicznych
  • nauk humanistycznych
  • nauk pedagogicznych
  • nauk politycznych
  • nauk prawnych
  • nauk społecznych
  • nauk technicznych
  • nauk o żywności
  • nauk weterynaryjnych i produkcji zwierzęcej
  • kształtowania i ochrony środowiska