Wyślij zgłoszenie i zostań twarzą UKW!

Troje studentów uśmiecha się, każde z nich trzyma w dłoniach duży klocek z literami U, K, W. W tle półki w bibliotece

Chcesz zdobyć nowe doświadczenie i zostać twarzą UKW? Zgłoś się do nas już teraz. Poszukujemy
studentek i studentów, które chcą wziąć udział w sesji fotograficznej, organizowanej przez nasz uniwersytet, która odbędzie się w okolicach terminu: 13-17 listopada 2023 roku. Zdjęcia będą wykorzystywane w materiałach promocyjnych uczelni, tj. kanały social media, strona internetowa, czy billboardy. Osoby zainteresowane udziałem w sesji prosimy o kontakt pod adresem e-mail: promocja@ukw.edu.pl.

Do wiadomości należy dołączyć:

• swoje zdjęcia (min. 3, na których będzie widoczna twarz oraz sylwetka, prosimy o nieprzesyłanie zdjęć zasłaniających twarz przez czapkę, kapelusz, okulary przeciwsłoneczne);
  • dane kontaktowe (imię i nazwisko, kierunek i rok studiów, telefon kontaktowy).

Na zgłoszenia czekamy do 31 października 2023 roku. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.