Baner z widokiem miasta i napisem Baner z widokiem miasta i napisem

Konferencja "Nauka i biznes dla inteligentnego miasta"

"Nauka i biznes dla inteligentnego miasta" - Odkryj, jak badania i przedsiębiorczość kształtują nasze miasta i inspirują do działania!

Zapraszamy na konferencję, której ideą jest stworzenie platformy spotkań naukowców, przedstawicieli biznesu, administracji samorządowej służącej wymianie wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk.

Podczas wydarzenia wspólnie będziemy dyskutować na temat przyszłości inteligentnych miast oraz znaczenia dla ich rozwoju synergii między nauką a otoczeniem społeczno-gospodarczym.

Data: 8 listopada 2023 r.
Miejsce: Teatr Kameralny w Bydgoszczy, ul. Grodzka 14/16.

Termin zgłoszeń: 26 października br.
Zgłoszenia na stronie: docs.google.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

PROGRAM RAMOWY:

Teatr Kameralny w Bydgoszczy
10.00-12.00: Smart city - co warto wiedzieć?
12.00-12.30: Przerwa/networking
12.30-15.00: Uniwersytet dla inteligentnego miasta - przykłady wdrożeń
15.00-16.00: Lunch/networking
16.00-18.00: Biznes - zobacz w praktyce!

Hotel Holiday Inn, ul. Grodzka 36
18.30: Spotkanie networkingowe

Więcej informacji: innowacje.ukw.edu.pl

Organizatorzy:
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Sp. z o.o.
Bydgoski Klaster Przemysłowy. Dolina Narzędziowa

Konferencja dofinansowana z programu „Inkubator Innowacyjności 4.0” realizowanego w ramach projektu pozakonkursowego pn. „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach”, w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (Działanie 4.4).