Białe znicze palą się na nagrobku. Obok leżą uschnięte liście Białe znicze palą się na nagrobku. Obok leżą uschnięte liście

Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci

Dzień Wszystkich Świętych to czas, w którym skupiamy się na refleksji nad życiem i śmiercią, ale także nad dziełami, które pozostawili nam po sobie nasi bliscy - przyjaciele i mentorzy.

1 listopada uczcimy pamięć członków społeczności akademickiej, którzy odeszli do wieczności. Niech ich wspomnienie, będzie dla nas źródłem nieustającej inspiracji do kontynuowania osiągnięć, które nam pozostawili. Pamiętajmy, że Uniwersytet to nie tylko historia, którą tworzymy, ale także ludzie, którzy ją kształtowali od samego początku.

Dla zmarłych z naszej społeczności akademickiej, ale także przyjaciół naszego Uniwersytetu - cześć ich pamięci, niech spoczywają w pokoju.