Rusza rekrutacja do Szkoły Legii Akademickiej

21 listopada br. w murach Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy odbyło się spotkanie ze studentami zainteresowanymi przeszkoleniem wojskowym w ramach Legii Akademickiej. Spotkanie miało na celu przybliżenie zasad oraz możliwości wzięcia udziału w programie VII edycji SLA 2024.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Szefa WCR w Bydgoszczy - ppor.  Robert Kuźniar oraz mł. chor. Krzysztof Łydziński a z ramienia UKW koordynatorzy – mgr. Aleksandra Żarkowska oraz mgr inż Maciej Sandomierz. Zaproszeni goście odpowiadali na pytania ponad 50 studentów uczestniczących w spotkaniu - dotyczących przystąpienia do kolejnej edycji Legii Akademickiej  oraz pełnienia różnych form służby wojskowej.

Szczegółowe informacje o do rekrutacji projektu znajdują się na stronie Szkoły Legii Akademickiej.