Kamil Najdrowski, student na wózku inwalidzkim odbiera nagrodę od Joanny Czerskiej-Thomas na Międzynarodowym Dniu Osób z Niepełnosprawnością Kamil Najdrowski, student na wózku inwalidzkim odbiera nagrodę od Joanny Czerskiej-Thomas na Międzynarodowym Dniu Osób z Niepełnosprawnością

Podziękowanie dla Kamila Najdrowskiego od Prezydenta Miasta Bydgoszcz

4 grudnia 2023 r. odbyły się Obchody Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy, które organizowała Fundacja Dignitate razem z Urzędem Miasta Bydgoszcz.

Na tym wydarzeniu wyróżnienie otrzymał Kamil Najdrowski, student drugiego roku administracji II stopnia, który otrzymał podziękowania od Prezydenta Miasta Bydgoszcz Rafała Bruskiego za działalność na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Student został doceniony między innymi za liczną działalność i ogrom zasług, które powinny być wzorem do naśladowania. Na uznanie zasłużyła jego bezinteresowna postawa i szczególne zaangażowanie w działalność społeczną, zapał oraz otwartość na rozwój.

" Podziękowania dla Szanownego Pana Kamila Najdrowskiego

Wolontariusz w Fundacji Dignitate, człowiek wielu pasji i osiągnięć, także sportowych, maratończyk, wielbiciel gór i aktywnego spędzania czasu, prezes Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych UKW - długo mozna by jeszcze wymieniać liczną działalność i ogrom zasług, które są Pana udziałem oraz doskonałym wzorem do naśladowania. Każdego dnia swoich starań udowadnia Pan, że nie ma barier, których nie da się przełamać, nie ma słabości, których nie da się zwyciężyć i że zawsze warto pomagać i w pełni uczestniczyć w życiu.

Z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych składam na Pana ręce serdeczne podziękowania i wyrazy uznania dla prezentowanej,bezinteresownej postawy i wyrazy uznania dla prezentowanej, bezinteresownej postawy i szczególnego zaangażowania w działalność społeczną. Łącząc się we wspólnych staraniach, przekazuje Pan innym swój zapał, otwartość na rozwój, moc inspirowania do zmian na lepsze. Gratulując Panu osiągnięć i dokonań, życzę by ofiarowane dobro powróciło ze zdwojoną siłą w uśmiechu losu, w wyrazach życzliwości, w codziennym szczęściu, zdrowiu i spełnaniu marzeń. Wszystkiego najlepszego!

Rafał Bruski, Prezydent Bydgoszczy

Bydgoszcz, 4 grudnia 2023 roku"