Studia podyplomowe z cyberbezpieczeństwa przemysłowego już dostępne!

Bydgoski Klaster Przemysłowy Dolina Narzędziowa oraz Wydział Informatyki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zapraszają do zapisów.

Dlaczego Cyberbezpieczeństwo Przemysłowe?

W dobie szybkiego postępu technologicznego, ochrona systemów przemysłowych przed cyberzagrożeniami staje się kluczowym elementem działalności każdej firmy. Nowy kierunek studiów podyplomowych został stworzony z myślą o profesjonalistach z branży informatycznej, inżynierii oraz wszystkich zainteresowanych rozwijaniem umiejętności w obszarze cyberbezpieczeństwa przemysłowego.

Gdzie odbędą się zajęcia?

Zajęcia będą prowadzone w nowoczesnym Wydziale Informatyki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, gdzie studenci będą mieli dostęp do najnowszej infrastruktury edukacyjnej oraz wiedzy doświadczonych ekspertów z branży.

Co obejmuje program studiów?

Program studiów podyplomowych z Cyberbezpieczeństwa Przemysłowego obejmuje szeroki zakres tematyczny, w tym analizę ryzyka, zarządzanie incydentami, technologie bezpieczeństwa i wiele innych. Stawiamy na połączenie teorii z praktyką, aby nasi absolwenci byli gotowi na skuteczną ochronę systemów przemysłowych.

Jak się zapisać?

Zapisy na nowy kierunek studiów już trwają! Jeśli jesteś zainteresowany rozwijaniem swojej kariery w dziedzinie cyberbezpieczeństwa przemysłowego, to jest idealna okazja dla Ciebie. Nie zwlekaj – zapisz się już dziś i zainwestuj w swoją przyszłość!

Zapisy i więcej informacji o studiach znajdują się na stronie Bydgoskiego Klastra Przemysłowego.

Studia podyplomowe prowadzone przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Wydział Informatyki, na zamówienie Bydgoskiego Klastra Przemysłowego. Doliny Narzędziowej