Na zdjęciu widoczni uczestniczki warsztatów wraz z przedstawicielkami Stowarzyszenia SMS Na zdjęciu widoczni uczestniczki warsztatów wraz z przedstawicielkami Stowarzyszenia SMS

Za nami warsztaty dla kobiet pt. "Sposoby rozwijania życzliwości dla siebie"

17 stycznia 2024 r. w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu (BCOPiW) odbyły się warsztaty dla kobiet pt. "Sposoby rozwijania życzliwości dla siebie" zorganizowane przez Stowarzyszenie Siła Otwartych Serc, którego główną założycielką jest studentka psychologii UKW Marta Okońska.

Spotkanie przyciągnęło grono kobiet, które miały okazję spotkać się z psycholog Dominiką Czarnecką-Pijarowską, założycielką wsparcia i terapii "Ku Bliskości", terapeutką TSR, pedagożką, feministką oraz mamą trójki dzieci.

Warsztaty odbyły się w ramach projektu Stowarzyszenia Siła Otwartych Serc o nazwie "Różowa Przystań". Jest to cykl spotkań będących ostoją od trudnej, kobiecej codzienności. W ramach projektu przewidziane są kolejne warsztaty, o których będziemy informować na bieżąco.