Studentki i studenci w Auli Atrium, na pierwszym planie trzy dziewczyny zapatrzone w książkę Studentki i studenci w Auli Atrium, na pierwszym planie trzy dziewczyny zapatrzone w książkę

Zapraszamy na II edycję konferencji "Media-człowiek-świat cyfrowy"

Instytut Komunikacji Społecznej i Mediów zaprasza wszystkich chętnych studentów UKW do udziału w drugiej edycji konferencji "Media-człowiek-świat cyfrowy", która odbędzie się 19 marca 2024 r.

Konferencja ma na celu zaprezentowanie referatów dotyczących zagadnień związanych z mediami, światem wirtualnym lub współczesnymi problemami człowieka żyjącego w świecie przesyconego technologiami.

Konferencja jest otwarta. Udział mogą wziąć studenci z wszystkich kierunków UKW. Referat może być ustny (bez prezentacji) lub połączony z prezentacją multimedialną i można go przygotować indywidualnie lub w parach. Prelegencji otrzymają certyfikaty uczestnictwa.

Zgłoszenie zawierające dane studenta (imię,nazwisko,kierunek), tytuł referatu oraz krótki opis prezentacji należy przesłać do dnia 10 marca 2024 r. na adres: garczewska@ukw.edu.pl

Miejsce spotkania: Aula w Bibliotece Głównej UKW, przy ul. Szymanowskiego 3 (I piętro).

Program zostanie ogłoszony na stronie Instytutu Komunikacji Społecznej i Mediów do 15 marca 2024 r.