Twoje organy mogą dalej grać!

Klinika Transplantologii i Chirurgii Ogólnej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy reprezentowana przez Pana prof. dra ha. Zbigniewa Włodarczyka oraz Centrum Medyczne Gizińscy 26 stycznia 2024 r. w Ogólnopolskim Dniu Transplantacji zainaugurowała realizację I etapu społecznego projektu "Twoje organy mogą dalej grać".

Temat ten jest niezwykle ważny, ponieważ dotyczy życia i zdrowia wielu osób, a dla niektórych transplantacja może stać się jedyną szansą na przeżycie lub poprawę jakości życia.

W związku z akcją edukacyjną, Klinika Transplantologii i Chirurgii Ogólnej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy, zwraca się z prośbą o udział w ankiecie. Badanie dotyczy opinii i postaw społecznych wobec transplantacji narządów ludzkich.

Wsparcie akcji jest niezwykle cenne, może pomóc w rozwijaniu działań edukacyjnych, informacyjnych i organizacyjnych związanych z transplantacją organów.

Link do ankiety.