Spotkanie z prof. dr. hab. Bronisławem Sitkiem, Przewodniczącym Rady Doskonałości Naukowej

Władze Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego serdecznie zapraszają na spotkanie z prof. dr. hab. Bronisławem Sitkiem, Przewodniczącym Rady Doskonałości Naukowej.

Uczestnictwo w prelekcji wygłoszonej przez naszego Gościa będzie wyjątkową okazją do dyskusji na temat aktualnych wyzwań i perspektyw rozwoju w zakresie procedur oraz postępowań naukowych. Prof. Bronisław Sitek jako ceniony autorytet działający  na rzecz zapewnienia wysokiego poziomu kadry naukowej podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, co stanowić będzie inspirację dla wszystkich obecnych. Spotkanie stworzy niepowtarzalną możliwość wymiany poglądów, co z pewnością przyniesie wiele korzyści wszystkim zainteresowanym rozwojem nauki. Serdecznie zapraszam do udziału i wspólnej dyskusji.

Data: 21 marca 2024 r.
Godzina: 12.00
Miejsce: Aula Nova, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy przy ul. Chodkiewicza 30.