Prof. Jarosław Burczyk pozuje do zdjęcia. W tle fototapeta przedstawiającą ludzi w ogródku kawiarnianym na ulicy miasta Prof. Jarosław Burczyk pozuje do zdjęcia. W tle fototapeta przedstawiającą ludzi w ogródku kawiarnianym na ulicy miasta

Prof. Jarosław Burczyk zaprasza na spotkania "Uniwersytet naszych marzeń"

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam Społeczność Akademicką na spotkania i dyskusję na temat UNIWERSYTETU NASZYCH MARZEŃ. Zaplanowaliśmy cykl spotkań o następującej tematyce:

1. 22 marca (piątek) Aula Nova od godz. 13:00 do 15:00
    WSPÓLNOTA ORGANIZACJI – funkcjonowanie i rozwój uczelni, sprawy pracownicze, kultura instytucjonalna Uniwersytetu, współpraca: administracja – nauczyciele – studenci i doktoranci, i inne.
  2. 25 marca (poniedziałek ) Aula Atrium od 13:00 do 15:00
    WSPÓLNOTA NAUKI – rozwój badań naukowych, przyjazne środowisko nauki, promocja nauki i współpracy naukowej z biznesem, współpraca międzynarodowa, i inne.
  3. 26 marca (wtorek) Aula Nova od 13:45 do 16:00.
    WSPÓLNOTA KSZTAŁCENIA I EDUKACJI – Uniwersytet dla studentów, wsparcie dla samorządu studentów i doktorantów, przyjazne środowisko studiowania, solidne wykształcenie, doskonalenie oferty dydaktycznej, wsparcie nauczycieli w procesie kształcenia, internacjonalizacja, i inne.

Zachęcam Państwa do zapoznania się z wizją UNIWERSYTETU NASZYCH MARZEŃ na stronie jarekburczyk.pl

Do zobaczenia na spotkaniach
Prof. dr hab. Jarosław Burczyk