ludzie zgromadzeni wokół stoiska Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego ludzie zgromadzeni wokół stoiska Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego

Mechatronika na targach druku 3d w Kielcach

Prorektor ds. Rozwoju i Współpracy UKW, dr hab. inż. Marek Macko, prof. uczelni wraz z przedstawicielami Wydziału Mechatroniki oraz Brokerem Innowacji UKW dr. Szymonem Wasielewskim, uczestniczą w targach druku 3d w Kielcach.

Targi potrwają do 22 marca br. W tym czasie przedstawiciele z naszej uczelni wezmą udział w seminariach, zaprezentują wyniki badań naukowców z Wydziału Mechatroniki, nawiązują współpracę z przemysłem, a przede wszystkim czynnie promują nasz Uniwersytet.

Targi organizowane w ramach Dni Druku 3d, to obecnie najważniejsze w Polsce, a także jedno z największych w Europie wydarzenie dla przedstawicieli branży skanowania 3D oraz szybkiego prototypowania. Uczestniczą w nim również wszyscy znaczący producenci drukarek z Polski i dystrybutorzy sprzętu zagranicznego.