Dzięki transmisji internetowej pieśni pasyjne dotrą do melomanów na całym świecie

Pieśni pasyjne w autorskich aranżacjach Daniela Pradelli poruszą serca słuchaczy na całym świecie.

Chór Akademicki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zaprasza na wyjątkowy koncert pieśni pasyjnych "Wokół Ukrzyżowanego".

23 marca 2023 roku, godz. 18:00 Kościół św. Jacka, Opole.

Transmisja LIVE na antenie internetowego Radia DOXA: https://doxa.fm/.

Dzięki transmisji internetowej Radia DOXA, pieśni pasyjne w wykonaniu Chóru Akademickiego UKW mogą dotrzeć do melomanów na całym świecie. Wsłuchaj się w magiczne dźwięki i pozwól im poruszyć Twoje serce.

W programie:

• Pieśni pasyjne w autorskich aranżacjach Daniela Pradelli.

Wykonanie: Chór Akademicki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, dyrygent: Benedykt Odya, soliści: Aga Twardowska (śpiew), Mateusz Wiśniewski (śpiew), Michał Zdeba (recytacja).

Koncert "Wokół Ukrzyżowanego" to wyjątkowy projekt artystyczny, którego celem jest:

• Skłonienie do refleksji nad czasem Wielkiego Postu,
  • Zwrócenie szczególnej uwagi na istotne wydarzenia biblijne.

Organizatorzy:

• Chór Akademicki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy,
  • Fundacja Doxa Edukacji Medialnej.

Współpraca:

• Daniel Pradella - aranżacje,
  • Parafia św. Jacka w Opolu.

Patronat medialny:

• Radio DOXA FM.

Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!