Dni Narodowego Centrum Nauki

15 i 16 maja w Bydgoszczy odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa edycja Dni Narodowego Centrum Nauki. Po dawkę wiedzy na temat możliwości finansowania badań naukowych zapraszamy studentów, doktorantów i naukowców pracujących w polskich jednostkach.

Dni Narodowego Centrum Nauki odbywają się raz w roku, za każdym razem w innym mieście akademickim. To dwa dni pełne spotkań, warsztatów, paneli dyskusyjnych i wykładów, podczas których naukowcy z danego regionu i pracownicy zajmujący się obsługą administracyjną projektów badawczych mogą bezpośrednio dopytać przedstawicieli NCN o wszystkie szczegóły związane z ubieganiem się o finansowanie badań w NCN, ich realizacją i rozliczeniem

Gospodarzem tegorocznych Dni NCN jest Politechnika Bydgoska, we współpracy z Prezydentem Miasta Bydgoszczy oraz Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego, Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Akademią Muzyczną im. Feliksa Nowowiejskiego, Akademią Kujawsko-Pomorską, Bydgoską Szkołą Wyższą, Wyższą Szkołą Gospodarki, Wyższą Szkołą Nauk o Zdrowiu, Uniwersytetem WSB Merito Bydgoszcz oraz Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera.

Wstęp na wydarzenia odbywające się pierwszego dnia NCN jest otwarty, na warsztaty obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Rozpoczęcie rejestracji jest planowane na 3 kwietnia.

Więcej informacji: ncn.gov.pl
Program: ncn.gov.pl