zbliżenie na biurko, przy którym trwa spotkanie zbliżenie na biurko, przy którym trwa spotkanie

Fundusz Badań i Wdrożeń, Ścieżka Smart - spotkanie informacyjne

W imieniu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Pracodawców Pomorza i Kujaw zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące finansowanie projektów, w zakresie opracowania innowacji produktowej lub procesowej w wyniku prac B+R.

Podczas spotkania omówione zostaną możliwości dofinansowania w ramach programów:
-"Ścieżka SMART" Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG),
- Fundusz Badań i Wdrożeń 3.0 (realizacja prac B+R własnych lub zleconych na zewnątrz do jednostek naukowych) Funduszy Europejskich dla Kujaw i Pomorza (FEdKP).

Spotkania odbędzie się 15 kwietnia 2024 roku o godzinie 12:00 w sali Senatu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, przy ul. Chodkiewicza 30.

Serdecznie zapraszamy!