17-18 kwietnia zapraszamy na seminaria: Polska-NATO-Unia Europejska. Historia, współczesność i perspektywy

W dniach 17-18 kwietnia 2024 roku  w AULI  budynku UKW przy ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 12 w Bydgoszczy, odbędą się dwa seminaria pt. „Polska-NATO-Unia Europejska. Historia, współczesność i perspektywy”. Organizatorem  wydarzenia jest Wydział Historyczny – Katedra Historii Najnowszej i Stosunków Międzynarodowych.

Pierwsze ze seminarium (17 kwietnia) będzie miało charakter naukowo-ekspercki, natomiast dzień później (18 kwietnia) odbędzie się seminarium dla studentów i doktorantów UKW.

Programy w załączeniu. Więcej o tematyce seminariów.

Oba wydarzenia zostały oficjalnie wpisane do kalendarza obchodów 20-lecia Polski w UE przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce na stronie internetowej: 20latwue.pl.

Spotkania zostały objęte patronatem honorowym Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Michała Sztybla.

Partnerem wydarzeń jest Instytut Europy Środkowej w Lublinie.

Zapraszamy serdecznie!

Komitet organizacyjny